TRAWY

Sztuczne kwiaty doniczkowe mogą okazać się przydatne nie tylko w biurze, czy hotelowym korytarzu. Z równym powodzeniem możesz je stosować wszędzie tam, gdzie masz trudności z utrzymywaniem kwiatów naturalnych np. w łazience, na przedpokoju czy na balkonie. Przyjrzyj się naszej ofercie, zauważysz że jest ona coraz bogatsza i ciekawsza.

 

 

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem sztucznego kwiatu lub sztucznego drzewka prosimy o odwiedzenie naszego sklepu  SKLEP ONLINE

Możliwe je również składanie zamówień przez Formularz kontaktowy z podaniem nr katalogowego wybranej rośliny sztucznej lub skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 792 277 195.

 

 

Zdjęcia i wymiary kwiatów widoczne po kliknięciu na miniaturę:

 

Kula trawy sztucznej w doniczce

  Sztuczna trawa cebulowa Sztuczna_trawa_cebulowa_10695

 Sztuczny_kwiat_bukszpan_16795  Sztuczny_kwiat_bukszpan_18215

 

 

 

Dostępne dzisiaj w sprzedaży sztuczne kwiaty, sztuczne drzewa czy też właśnie sztuczne kwiaty doniczkowe, już na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie zupełnie naturalnych. Ich wygląd zewnętrzny, nie odbiega zasadniczo od wyglądu roślin żywych, występujących w środowisku naturalnym. Zasadniczy wpływ miała na to zmiana używanych w produkcji materiałów. Ograniczono wykorzystanie najtańszych rodzajów tworzyw sztucznych. Zaczęto stosować naturalne, elastyczne materiały do produkcji elementów zielonych, zwłaszcza liści, co dodało zwiewności i delikatności, każdej stworzonej w ten sposób roślinie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress