DRACENY

Wiele osób ma opory przed zastąpieniem żywych roślin, tymi sztucznymi. Tymczasem, dla przykładu, umieszczone na korytarzach jakiegoś lokalu sztuczny kwiaty draceny to same korzyści. Po pierwsze odpada konieczność ich podlewania, po drugie nie chorują, a po trzecie nie rosną co z czasem mogłoby stanowić pewien problem.

 

 

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem sztucznego kwiatu lub sztucznego drzewka prosimy o odwiedzenie naszego sklepu  SKLEP ONLINE

Możliwe je również składanie zamówień przez Formularz kontaktowy z podaniem nr katalogowego wybranej rośliny sztucznej lub skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 792 277 195.

 

 

 

Zdjęcia i wymiary kwiatów widoczne po kliknięciu na miniaturę:
 

Kwiat sztuczny 15980 Dracenea

    Kwiat sztuczny 16074 Holand Dracenea   Kwiat sztuczny 16463 Dracena   Sztuczna juka 15631 Yucca

 

   Rośliny sztuczne z ich podstawową zaletą, czyli wytrzymałością to doskonała alternatywa dla roślin naturalnych. Ich jednorazowy zakup, ogranicza koszty częstej wymiany bukietów, wykonanych z kwiatów ciętych. Również coraz lepsze wykonanie, a zatem wygląd i ogólna estetyka, skłaniają do częstszego wykorzystania kwiatów sztucznych przy tworzeniu dekoracji kwiatowych w praktycznie dowolnym miejscu.

 

 

Atrakcyjna roślina zielona od zawsze stanowiła efektowny element dekoracyjny wnętrza niemal każdego mieszkania. Niezwykłą popularnością w tym względzie, niezmiennie od wielu lat, cieszą się różne gatunki dracen. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim pięknemu wyglądowi ich liści, które w zależności od rodzaju draceny, mogą być wielkie i mięsiste lub drobne i przez to bardzo liczne. Oczywiście większość gatunków dracen, a zwłaszcza te, które prezentują się nad wyraz efektownie, wymaga zapewnienia im właściwych warunków rozwoju, czyli przede wszystkim dobrego nasłonecznienia. Gdy nie mamy możliwości stworzenia przyjaznego dla ich wegetacji środowiska, możemy zastąpić je przez kwiaty sztuczne. Wykonane z tworzyw sztucznych draceny, nadal zachowują swój podstawowy walor, czyli intensywny, zielony kolor ich liści. W przypadku imitacji innych nietypowych gatunków dracen, może być to kolor zielono-biały lub jeszcze inny, uzyskany z odmiennej kombinacjach podstawowych barw. Dodatkowo, nawet te większe egzemplarze dracen, nie wymagają dużych doniczek do zapewnienia im odpowiedniej stabilności. Jest to niewątpliwa zaleta skorzystania z rośliny sztucznej. Brak konieczności jej przesadzania, minimalizacja potrzebnego na jej ustawienie miejsca, brak opadających i żółknących liści i cały szereg innych zalet, związanych z brakiem konieczności codziennej pielęgnacji tego typu ozdoby.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress